Česky English Deutsch Russian
Drobečková navigace

UNIT PLUS s.r.o. > Výrobky > Ohýbačky trubek

Ohýbačky trubek

Naše společnost je v současnosti jedním z mála výrobců ohýbaček trubek v České republice. Dlouholetá tradice strojírenské výroby v průmyslové Plzni a kvalifikace našich zaměstnanců dávají kvalitní základ pro naši úspěšnou činnost jak v tuzemsku, tak zahraničí. Naše výrobní řada ohýbaček trubek nabízí širokou volbu jak pro kusovou, tak sériovou řemeslnou i průmyslovou výrobu.


Ohýbačky trubek řady XOTR

Jedná se o řadu univerzálních ručních ohýbaček trubek pro řemeslnou a průmyslovou výrobu. Jejich předností je stavebnicové provedení, díky kterému jsme schopni vyhovět i vašim speciálním požadavkům. Naši zákazníci na této řadě ohýbaček oceňují její mobilitu, díky které je můžete využít zejména při montážích.

Více...


Ohýbačka trubek XOTS 35

elektrická ohýbačka trubek XOTS 35

Elektrická ohýbačka trubek XOTS 35 je určena pro ohýbání silno a tenkostěnných trubek do Ø 35 mm. Díky jednoduchému programovatelnému řízení a lehké konstrukci se tato ohýbačka trubek hodí zejména pro kusovou a malosériovou řemeslnou výrobu. Svou koncepcí však také plně vyhovuje potřebám klasické sériové výroby. 

Více...


Ohýbačka trubek XOTL 60

elektrická ohýbačka trubek XOTL 60

Stabilní elektrická ohýbačka trubek pro profesionální průmyslovou výrobu. Umožňuje provedení přesných a kvalitních ohybů trubek za studena. Je určena pro ohýbání silno i tenkostěnných ocelových trubek do Ø 60 mm. Je vybavena řídicí jednotkou umožňující digitální odečítání a volbu úhlu ohybu a odměřování délky mezi ohyby. Možnost práce v ručním i automatickém režimu. Při použití atypických segmentů je možno ohýbat i jäkly, plochoovály, profily, ploché a čtyřhranné tyče.

Více...


Ohýbačka trubek XOTL 80

elektrická ohýbačka trubek XOTL 80

Elektrická ohýbačka trubek XOTL 80 je díky programovatelnému řízení a své robustní konstrukci určena pro profesionální průmyslovou výrobu. Je určena pro ohýbání silno i tenkostěnných ocelových trubek do Ø 80 mm. Svojí koncepcí vyhovuje jak potřebám kusové, tak i sériové výroby. Je tedy vhodná pro uživatele s proměnlivými výrobními požadavky. 

 

Více...


Ohýbačka trubek XOT 80 CNC

ohýbačka trubek xot 80 cnc

Vývoj hydraulické ohýbačky trubek XOT 80 CNC jsme řešili v rámci firemního programu výzkumu a vývoje IMPULS, realizovaného za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Uvedený výrobek navazuje na úspěšné modely ohýbaček řad XOTR, XOTM a XOTL. Zařízení je primárně určeno do profesionální sériové výroby pro prostorové ohýbání trubek za studena, svým pojetím však plně vyhovuje i potřebám kusové a malosériové výroby.

Více...