Česky English Deutsch Russian
Drobečková navigace

UNIT PLUS s.r.o. > Služby > Kovotlačitelství

Kovotlačitelství

kovotlačitelstvíKovotlačitelství je způsob rotačního tváření za studena, při kterém tvářecí rolna upevněná v suportu kovotlačitelského soustruhu vytlačuje z plechu požadovaný tvar výlisku daný kovotlačitelským trnem. Plech je přítlačnou deskou, upnutou v koníku soustruhu, přitlačen k trnu upevněnému na lícní desce vřeteníku. Následně se plech otáčí kolem své osy, současně je postupně tlačen nástrojem na trn a tím je dosaženo požadovaného přetváření plechu ve finální výrobek

Jsme jednou z mála společností v České republice, která se kovotlačitelstvím zabývá. Přitom tento způsob tváření přináší velkou úsporu materiálu, nákladů a zároveň nabízí vysoký stupeň hloubky tažení, pružnost a operativnost při výrobě. 

Naše výroba

Jsme schopni vyrobit rotační výlisky do průměru přístřihu Ø 1000 mm z ocelových plechů (včetně nerezových) a hliníkových plechů. Maximální tloušťka ocelového plechu je 2,5 mm, u hliníkového plechu činí max tloušťka 4 mm.

Naše výrobky se nejčastěji využívají jako sací hrdla a rotory ventilátorů, rozličné nádoby, víka a kryty, filtry, svítidla, disky kol a řada dalších.

ZASLAT POPTÁVKU

Pracovní příležitosti

Vážení návštěvníci, do naší společnosti hledáme nové kolegy, více informací zde.

Ivan Blyznets
UNIT PLUS s.r.o.