Česky English Deutsch Russian
Drobečková navigace

UNIT PLUS s.r.o. > Služby

Služby

Jednoúčelové stroje a zařízení

jednoúčelové stroje

Do vašeho provozu jsme schopni navrhnout, vyrobit a uvést do užívání jakýkoli typ jednoúčelového stroje či zařízení. Tyto stroje jsou vyráběny vždy přesně na míru a důraz je kladen na celkovou preciznost finálních výrobků. Vyrábíme stroje a zařízení převážně do strojírenského, energetického, stavebního a nábytkářského průmyslu.

Více...


Konstrukční práce

čtyřvřetenová vyvrtávací hlava - konstrukční práce - solid edgeVýkresová a technická dokumentace je v konstrukčním oddělení zpracovávána na výpočetní technice prostřednictvím výkonného 3D modulárního systému Solid Edge. Základní výpočty jsou ověřovány pomocí výpočetních programů MITCalc a TDS-TECHNIK. Pevnostní výpočty jsou prováděny metodou konečných prvků prostřednictvím programového modulu Solid Edge. Nabízíme zpracování kompletní výrobní výkresové dokumentace dle specifických požadavků zákazníků.

Více...


Tvářené díly za studena

tvářecí stroje - výrobek - zkružované profily

Využíváme následující technologie: ohýbání, zakružování, lisování, stříhání, ohraňování, rotační tváření a děrování. Jsme schopni navrhnout a vyrobit nástroje a přípravky nutné pro dosažení požadovaného výsledku tj. dodávky atypického výrobku.

Více...


Kovotlačitelství

Kovotlačitelství přináší úsporu nákladů a materiálu, nabízí pružnost a operativnost výroby a vysoký stupeň hloubky tažení. Vyrábíme rotační výlisky do průměru přístřihu Ø 1000 mm z ocelového plechu (včetně nerezového) do tloušťky 2,5 mm a z hliníkového plechu do tloušťky 4 mm.

Více...


Zakázková kovovýroba

kovovýrobaJsme vybaveni moderním strojním zařízením, které zahrnuje jak klasické stroje, tak CNC obráběcí centra. Díky tomu jsme schopni realizovat tyto činnosti: soustružení, frézování, vodorovné vyvrtávání, vrtání, broušení na plocho i na kulato, řezání. Dále provádíme svářečské, zámečnické a montážní práce.

Více...


Výzkum a vývoj

výzkum a vývoj

Vlastní výzkumná činnost v oboru strojírenské výroby patří od založení společnosti k jedné z našich hlavních hnacích sil, která nás dostává neustále o krok před konkurenci. Spolupracujte s námi i vy a získejte díky nám a našim produktům očekávaný náskok také!

Více...

Pracovní příležitosti

Vážení návštěvníci, do naší společnosti hledáme nové kolegy, více informací zde.

Ivan Blyznets
UNIT PLUS s.r.o.