Česky English Deutsch Russian
Drobečková navigace

UNIT PLUS s.r.o. > Výrobky

Výrobky

Ohýbačky trubek

Ohýbačka trubek XOTLJsme jedním z mála českých výrobců ohýbaček trubek. Všechny naše ohýbačky vyrábíme koncepcí stavebnicového systému. Díky tomu jsme schopni splnit také  specifické požadavky našich zákazníků. Ve stálé nabídce máme 5 základních typů ohýbaček, které obsahují několik modifikací. 

Více...


Podúrovňový soustruh PUS 1435/80 CNC

podúrovňový soustruhNaše společnost vyvinula a vyrobila nový typ univerzálního podúrovňového soustruhu pro produktivní obrábění tramvajových kol bez nutnosti demontáže podvozku. Soustruh je součástí komplexního podúrovňového soustružnického pracoviště určeného pro všechny typy současně provozovaných tramvají včetně nízkopodlažních. 

Více...


Násobič utahovacího momentu NMK

násobič utahovacího momentu

Násobič utahovacího momentu slouží k montáži a demontáži šroubových spojů velkých průměrů. Využití nachází zejména při povolování zkorodovaných šroubových spojů. Vyvine velký kroutící moment pomocí malé ruční síly. Umožňuje dotažení šroubového spoje předepsaným utahovacím momentem. 

Více...


Planetová převodovka

Planetová převodovkaVyrábíme planetové převodovky typu NMK 16-400, NMK 5-1250 a jejich sestavu NMK 78-1250. Jsou součástí ohýbaček trubek a násobičů utahovacího momentu. Jsou dodávány i samostatně pro speciální využití, nebo jako náhradní díly. Pokud máte speciální požadavky, jsme schopni navrhnout a vyrobit atypickou planetovou převodovku na zakázku přímo pro vás. 

Více...


Lemovací stroj LS 01

lemovací stroj

Lemovací stroj LS 01 je určen pro stlačování lemů vzduchotechnického potrubí. Pracuje s profily tvaru kruhu, čtverce a obdélníku. Využít jej lze např. pro výrobu okapových svodů, rozličných vzduchotechnických potrubí a kouřovodů. Díky své jednoduché obsluze a neobvykle vysoké produktivitě je LS 01 velmi oblíbeným klempířským zařízením.  

Více...


Pneumatické zaválcovačky PZ 400

pneumatické zaválcovačky

Pneumatické zaválcovačky se používají pro zaválcování konců trubek do trubkovnic. Využít je lze i pro nerezové materiály. Jsou dodávány výhradně jako zakázková výroba přesně dle specifikace zákazníka.

Více...


Nástroje na válečkování

nástroje na válečkování

Nástroje na válečkování jsou určeny k hlazení a zpevňování vnějších i vnitřních válcových nebo rovinných ploch strojních součástí. Nástroje lze použít na soustruzích, frézkách, vrtačkách, vodorovných vyvrtávačkách a jiných účelových strojích. 

Více...